Le site d'emploi dans le secteur hôtelier

Recherche avancée
logo

Receptionist

Entreprise

Bij Marriott draait alles om de ervaring van onze gasten. Met meer dan 29 brands en 7.600 locaties verspreid over de hele wereld kom je terecht bij een van de grootste hotelketens ter wereld. ‘The art of hosting’ staat bij ons centraal en dit is ook wat wij van onze medewerkers verwachten. Wij streven ernaar om ’s werelds beste bedrijf te zijn in de reissector, en dit lukt ons enkel met het beste personeel.

Klaar om de volgende stap in je carrière te zetten en verder te gaan?
Interstate Hotels & Resorts zijn op zoek naar een Receptionist om het team van het Ghent Marriott hotel te versterken.

Tâches

Belangrijke taken in jouw rol bestaan uit:

  • Steeds zorgen voor een vlotte check in, in lijn met de brand standaarden.
  • Gasten informeren over de faciliteiten, diensten en speciale promoties aangeboden door het hotel.
  • Ervoor zorgen dat zowel de Front Office Manager als de Reception Supervisors volledig op de hoogte zijn van alle relevante feedback van gasten en van andere afdelingen.
  • Zorgen voor een optimale bezetting van de kamers en gebruikmaken van upselling-technieken om hoteldiensten en -faciliteiten te promoten.
  • Voldoen aan de vereisten qua hotelbeveiliging, de brandvoorschriften en alle wetgeving inzake gezondheid en veiligheid.

Profil

Om succesvol te zijn in deze functie, moet u in staat zijn om effectief te multi-tasken en tegelijkertijd een uitstekende klantenservice te bieden. Idealiter heb je ervaring in een soortgelijke rol, maar volledige opleiding zal worden gegeven.

Offre

Wij bieden een toonaangevend salaris en voordelenpakket waaronder ook maaltijdcheques en hospitalisatieverzekering. U krijgt ook toegang tot lage personeelstarieven in al onze hotels wereldwijd.

We zijn er trots op dat we investeren in jouw doorlopende carrièreontwikkeling binnen dit fantastische merk, in samenwerking met Interstate Hotels & Resorts, de Global third-party management company bij uitstek.

Solliciteren

Geïnteresseerd. Solliciteren kan enkel via deze link: Receptionist

Vragen?
Marriott Ghent
Korenlei 10
9000 – Gent
siri.heip@marriottghent.com

Statistics

Number of pageviews: 2048

Société

Marriott Ghent Hotel

Date de publication

25.03.2022

Siri Heip
09 269 77 34
siri.heip@marriottghent.com www.marriott.com/hotels/travel/gnemc-ghent-marriott-hotel
Jobhotel.be utilise des cookies pour enregistrer certaines préférences et pour aligner les offres à vos intérêts.