Chef-kok
Entreprise
Historic Hotels Belgium is een groeiende Belgische hotelgroep met vijf karaktervolle hotels, waar historische gebouwen en hedendaagse hospitality samenkomen. Onze F&B-afdeling is volop in ontwikkeling, met een groeiende focus op ontbijt, lunches, diners, events en nieuwe culinaire concepten. Daarom zijn we op zoek naar een jonge, dynamische en creatieve chef die niet alleen wil koken, maar ook mee wil bouwen aan onze verdere groei. We zoeken iemand met ambitie, ideeën en goesting om samen met ons F&B verder op de kaart te zetten — en die zelf mee wil groeien met de hotelgroep.
Tâches
- Bewaken van de kwaliteit, smaak en presentatie van alle gerechten, met aandacht voor hygiëne en correcte naleving van de HACCP-richtlijnen.
- Ontwikkelen van nieuwe menu’s, seizoensgerechten, buffetten en culinaire concepten, in samenwerking met de F&B Manager en passend binnen de visie van de hotelgroep.
- Verantwoordelijk voor de keukenorganisatie en -administratie, waaronder personeelsplanning, bestellingen, stockbeheer en budgetopvolging.
- Sterk sturen op foodcost: kostprijzen correct berekenen, recepten en porties bewaken en marges optimaliseren zonder in te boeten op kwaliteit.
- Nauw en proactief samenwerken met de F&B Manager rond menu’s, events, groepen en nieuwe projecten.
- Continu zoeken naar optimalisaties en efficiëntie binnen de keuken en productie.
- Meebouwen aan de verdere professionalisering en groei van de culinaire dienstverlening binnen Historic Hotels Belgium.
Profil
- Je bent een echte teamplayer en werkt graag nauw samen met de F&B Manager en de verschillende hotelafdelingen.
- Je bent enthousiast, positief en gedreven en weet die energie ook over te brengen op je team.
- Je bent communicatief sterk en communiceert duidelijk, open en constructief met zowel je team als het management.
- Je bent ambitieus en ondernemend en wil samen met een groeiende hotelgroep verder evolueren.
- Je krijgt energie van het bedenken en uitwerken van nieuwe gerechten, menu’s en culinaire concepten.
- Je bent sterk in organisatie en structuur, zowel tijdens een drukke service als achter de schermen.
- Je hebt een goed inzicht in foodcost, rendement en efficiënt keukenbeheer.
- Je hebt oog voor detail en legt de lat hoog op vlak van smaak, presentatie, kwaliteit en gastbeleving.
- Je bent hands-on en flexibel en springt bij waar nodig.
- Je neemt verantwoordelijkheid en initiatief en denkt actief mee over verbeteringen.
Vooral: je hebt goesting om mee te bouwen aan de verdere groei van F&B binnen Historic Hotels Belgium.
Horaires de travail
Variabel
Offre
- Je komt terecht in een aangenaam en groeiend F&B-team dat volop in ontwikkeling is. Er liggen nog heel wat uitdagingen en werk op tafel, maar net daardoor krijg je de kans om mee te bouwen, structuur aan te brengen en zichtbaar impact te hebben op onze culinaire werking.
- We zoeken iemand die graag de handen uit de mouwen steekt, verantwoordelijkheid neemt en samen met de F&B Manager en het team onze keuken en F&B verder wil professionaliseren en laten groeien.
Solliciteren
Historic Hotels Belgium
Monasterium PoortAckere
Oude Houtlei 56
9000 Gent
Contactpersoon: Jens Jacobs
tel: 0494/61.40.80
mail: F-bmanager@historichotelsbelgium.com
Of gebruik de sollicitatie button onderaan deze pagina.
Monasterium PoortAckere
Oude Houtlei 56
9000 Gent
Contactpersoon: Jens Jacobs
tel: 0494/61.40.80
mail: F-bmanager@historichotelsbelgium.com
Of gebruik de sollicitatie button onderaan deze pagina.
Statistics
| Number of pageviews: | 74 |
Société
Historic Hotels Belgium
Date de publication
05.10.2026



Suivez-nous sur LinkedIn
Suivez-nous sur Facebook