The jobsite for Hotel professionals

Job search
logo

Onthaalmedewerker (m/v/x 28u à 35u/week)

Company

Hotel Chamade ligt vlakbij het station Gent Sint-Pieters. Het hotel is in de loop van 2021 van eigenaar veranderd en zijn veel toekomstplannen. We willen graag dat jij deel uitmaakt van deze toekomst. Concreet zijn we nu op zoek naar een medewerker die 4 à 5 shiften per week voor zijn/haar rekening wenst te nemen..

Tasks

Als receptiemedewerker ben je verantwoordelijk voor de goede werking van de hotelreceptie en is het ook jouw taak om te kunnen voldoen aan de verwachtingen van de gasten. Je zorgt ervoor dat alle gasten op een efficiënte en vriendelijke manier verder geholpen worden.

Als onthaalverantwoordelijke ben je het gezicht van het hotel en ben je van cruciaal belang voor de beleving van onze gasten. Je bent pro-actief, oplossingsgericht en nauwkeurig op het gebied van administratie en betalingen. Je onderhoudt de communicatie met andere afdelingen (Housekeeping en F&B) zodat onze gasten niets tekort komen. ‘s Avonds ben je ook het aanspreekpunt voor gasten die een drankje willen bestellen in onze kleine bar.

Profile

  • 3 talen spreken, met name vloeiend Nederlands en Engels. Een basis Frans is ook nodig.
  • Makkelijk ter plaatse geraken.
  • Verzorgd & stijlvol voorkomen.
  • Jobgerelateerde competenties & persoonsgebonden competenties:
    - Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit)
    - Leervermogen hebben
    - Zelfstandig werken
    - Klantgerichtheid
    - Omgaan met stress
    - Zin voor nauwkeurigheid hebben
    - Geen medewerkers of klanten discrimineren (als deel van het arbeidsreglement
    - De administratieve formaliteiten in verband met hun verblijf afhandelen
    - De openstaande rekeningen controleren
    - De reservaties registreren en de bezetting van kamers actualiseren
    - De gepaste acties nemen bij een geschil met een klant (commerciële ingesteldheid, ...)
    - Plaatsen en goederen bewaken
    - Antwoorden op vragen van de klanten tijdens hun verblijf

Offer

  • Een eerste contract van tijdelijke duur, zijnde 6 maanden. Nadien verlengen we dit dan zo goed als altijd naar een contract van onbepaalde duur.
  • Goede verloning en vooral transparante en correcte loonverwerking. (wij werken met een digitale prikklok)
  • Eventuele overuren kunnen naar keuze uitbetaald of opgenomen worden als zijnde verlof
  • Er is een interne opleiding voorzien.
  • Super aangename werksfeer en ongelooflijk sympathieke collega’s om met samen te werken. Ook de 2 zaakvoerders, die meewerken in de zaak, zijn sympathiek 

Solliciteren

Hotel Chamade
Koningin Elisabethlaan 3
9000 Gent

Solliciteren via steven@carltongent.be Graag een CV en motivatie voorzien.

Statistics

Number of pageviews: 2210

Company

Hotel Chamade

Publication date

18.02.2022

Steven Van Vooren
steven@carltongent.be www.chamade.be
Jobhotel.be uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.
Limited use of the website